Antoni Grześczyk – Redaktor naczelny

Student I roku Studium Magisterskiego SGH (kierunek: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze). Członek SKN Finansów i Makroekonomii SGH. Współtwórca programu “Rynek Pracy – Instrukcja Obsługi”. Interesuje się historią gospodarczą, ekonomią rozwoju oraz katolicką nauką społeczną.

Jędrzej Marciniak – Zastępca redaktora naczelnego

Student II roku Studium Magisterskiego SGH (kierunek: Finane i Rachunkowość). Członek SKN Finansów i Makroekonomii SGH. Interesuje się tematyką podatkową. Fan fantastyki i S-F oraz biernego i czynnego uprawiania sportu.

Aleksandra Bugalska

Studentka III roku Studium Licencjackiego na kierunku Ekonomia w Szkole Głównej Handlowej. Oprócz działalności w SKN Finansów i Makroekonomii angażuje się w projekty SKN Statystyki i SKN Stosunków ze Wschodem. Interesuje się cyklem koniunkturalnym i statystyką. W wolnym czasie lubi pływać i czytać książki.

Paula Dzierżanowska

Studentka IV roku na kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie. Uwielbia wyzwania, dobrą muzykę i jazdę konną. PES, a właściwie SPES, był pierwszym projektem, którym zainteresowała się w SKN FM.

Jakub Dziubecki

Student II roku Studium Magisterskiego SGH (Kierunek: Finanse i Rachunkowość), Zebrał spore doświadczenie w ramach SKN FM (PGP, MME, teraz PES). Peregrynuje w życiu po makroekonomii, geopolityce, nieruchomościach, mediach, kulinariach i militariach.

Tomasz Kowalczyk

Student III roku Studium Licencjackiego SGH na kierunku Finanse i Rachunkowość. Członek SKN Finansów i Makroekonomii. Interesuje się muzyką, w szczególności muzyką klasyczną, historią oraz polityką. Wraz z Chórem SGH regularnie koncertuje na festiwalach muzyki chóralnej w Polsce i za granicą.

Aleksandra Petrykiewicz

Studentka III roku Studium Licencjackiego na kierunkach Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne oraz Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Poza działalnością w Studenckim Kole Naukowym Finansów i Makroekonomii angażuje się w projekty SKN Statystyki. W wolnym czasie jeździ na rolkach oraz prowadzi dla dzieci warsztaty z ekonomii.

Rafał Pruszyński

Student II roku Studium Licencjackiego SGH (kierunek: Finanse i Rachunkowość) oraz IV roku Politechniki Warszawskiej (kierunek: Energetyka). Interesuje się rynkami energii i gazu oraz nowymi technologiami w energetyce. Poza tym czynnie uprawia sport – jego ulubioną dziedziną są biegi długodystansowe.